Wczytuję dane...

Option Knob Classic

35,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
Model: 1000-002
Producent: OptionKnob
OptionKnob
Option Knob jest to rewolucyjne pokrętło, które w prosty sposób zastępuje oryginalną gałkę w efekcie gitarowym i pozwala w czasie rzeczywistym w pełni kontrolować brzmienie gitary, bez konieczności użycia rąk. Granie koncertu lub prób staje się łatwiejsze i daje większe pole manewru w uzyskiwaniu brzmień z efektu.
 
Control Your Soul!

 

Tradycyjny sposób zmiany ustawień w efekcie/kostce takich jak delay, chorus, reverb, fuzz itp., wiąże się z koniecznością przerwy w graniu oraz regulacji przy pomocy ręki. Jakakolwiek zmiana lub korekta dźwięku podczas wykonywania danego utworu jest praktycznie niemożliwa.

OptionKnob eliminuje ten problem daje całkowitą kontrole nad instrumentem oraz dźwiękiem.

 

OptionKnob wykonany jest z wysokiej jakości materiału co zapewnia dużą wytrzymałość mechaniczną. Gałki użyte w efektach gitarowych różnią się wymiarem zewnętrznym, ale ich wymiar wewnętrzny (średnica otworu) jest praktycznie taki sam. Istnieją dwa typy pokręteł OptionKnob tj. Classic i Boutique.

Wersja Classic dedykowana jest do urządzeń BOSS oraz DOD (średnica 5,8mm) natomiast Boutique do pozostałych (średnica 6,3mm)


Zapraszamy do obejrzenia pokręteł OptionKnob w akcji.

OptionKnob 1
OptionKnob 2
OptionKnob 3

Instrukcja użycia

Należy wybrać pokrętło, które ma być obsługiwane stopą podczas gry, następnie należy obrócić je maksymalnie w lewą stronę (do oporu) i powoli wyjąć. W miejsce wyjętej gałki umieścić odpowiednia wersję OptionKnob ustawiając tak skrzydełka, aby wskazywały mniej więcej godzinę dwunastą. Oczywiście można te ustawienia dowolnie zmienić.

Made in USA
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...